בואו נדבר קצת על SEO

רבים מאמינים שלהגיע לתוצאות המובילות זה קסם. איך זה לא בדיוק כך..
מה הייתם עושים אילו חיפשתם משהו באינטרנט? הייתם משתמשים במנוע חיפוש, ואז הייתם נכנסים לאחד הקישורים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.
למעשה, יותר מ 90% מהמבקרים מתנהגים בצורה הזו. יודעים למה דווקא האתרים האלה הגיעו להיות ראשונים ? הם עברו אופטימיזציה למנועי החיפוש.
כיצד פועלים מנועי החיפוש וכיצד גוגל מדרגים אתרים לתוצאות החיפוש- תלויים בהרבה גורמים. אך שני העקרונות הבסיסיים – הם מילות מפתח וקישורים.
מילות מפתח- הסיכוי שלכם למיקום טוב יותר יגדל כאשר האתר שלכם מכיל את אותן מילים שחיפשו במנועי החיפוש. מילות מפתח יעילות מאוד כאשר הן נמצאות בכותרת בכתובת האתר ובכותרות המשנה.
אך היו זהירים בנוגע למילות מפתח- חלק ממומחי seo מנסים להטעות את מנועי החיפוש עם הוספת מילות מפתח רבות מדי, במקום להתמקד בתוכן איכותי באתר.
קישורים- האתרים המקושרים לאתר בעצם אומרים למנועי החיפוש שיש לכם תוכן טוב. אבל שוב, יש לשים דגש על איכות יותר מאשר על כמות. קישורים לאתר מאתרים באיכות ירודה בהחלט לא ישפרו את דירוג האתר שלכם.
זוהי רק ההתחלה להבנת קידום SEO.

במציאות זו לא משימה פשוטה ואתם בהחלט צריכים מישהו שיעזור לכם. מישהו כמונו.
אנו נפתח אסטרטגיה קידום אתרים מותאמת אישית במיוחד עבור העסק שלכם: נזהה מילות מפתח מתאימות, נשפר את קוד האתר, וניישם את הטקטיקות הטובות ביותר
והכי חשוב, אנחנו נעזור לכם לספק תוכן איכותי למבקרים, ולמנועי החיפוש. אז אל תהססו וצרו קשר עוד היום