שאלות נפוצות בנושא קידום אתרים

קידום אתרים, שנקרא גם קידום אורגני, הוא תהליך שמטרתו לשפר את המיקום של אתר אינטרנט בגוגל. אתר המופיע במיקום גבוה יזכה ליותר חשיפות וכך ליותר לקוחות פוטנציאליים.

gal-1

Search Engine Optimization – מדובר בתהליך שבו מבצעים אופטימיזציה (מיטוב) לאתר כך שיתאים לדרישות מנוע החיפוש וימוקם גבוה ככל האפשר במנוע החיפוש.

המיקום של אתרי האינטרנט בגוגל מושפע מרמת האופטימליות והרלוונטיות שלהם עבור הגולש. השקעה בקידום האתר הן מבחינת המבנה של האתר והן מבחינת התוכן, תוביל לכך שגוגל יראה באתר שלך תוצאת חיפוש רלוונטית ואופטימלית, וכך האתר ידורג במיקם גבוה.

מקדם האתרים עוסק בשיפור מבנה וקוד האתר כך שמנוע החיפוש יצליח לסרוק אותו בקלות, הכנסת תוכן איכותי הכולל מילות מפתח הקשורות לתחום בו עוסק האתר, בניית קמפיינים ממומנים, יצירת קישורים פנימיים וחיצוניים לאתר, הפצת התכנים במגוון פלטפורמות ועוד.

 

קידום אתרים הוא תחום המצריך השקעה רבה. על מנת לראות תוצאות יש להקדיש לכך זמן, אנרגיה וכן הבנה של התחום. ההמלצה היא לשכור איש מקצוע שיעשה את עבודת הקידום עבורכם, כך שאתם תוכלו להתפנות לניהול העסק שלכם.

 

מיקום אתר האינטרנט במנוע החיפוש תלוי לא רק בהצלחת הקידום, אלא גם בהיסטוריית הקידום של האתר, בוותק שלו וכיצד המתחרים שלכם מקודמים ברשת. טווח הזמן עשוי לנוע בין מספר חודשים לשנה.

שאלות בנוגע לשירותי Markety

התשובה היא לחלוטין לא. כדי שהאתר שלכם ימשיך להופיע במקום הראשון ולמשוך גולשים, עבודת הקידום צריכה להמשיך באופן שוטף. אחרת, האתר שלכם ירד במיקומים של מנוע החיפוש.

אנו ב-Markety נשקף לכם בזמן אמת את תוצאות הקידום שלכם. אנו נעדכן אתכם במספר ״הלידים״ (פניות הגולשים) שהתקבלו בזכות הקמפיינים אותם נבנה עבורכם, וכן נבחן את הטראפיק (התנועה) לאתר.

קידום אתרים הוא השקעה, אבל בסופו של דבר אתם תקצרו את הפירות. הקידום יעצים ויחזק את המותג שלכם, יאפשר לכם להעביר מסרים שיווקים לקהל היעד שלכם, ויגדיל את המכירות של העסק שלכם.

המחיר של קידום אתר משתנה בין חברה לחברה. לרוב קידום אתרים יעלה לכם בין 2,500-4,000 שקלים.