שיווק מחדש מכונה גם בשם מיקוד מחדש- Retatgeting

האם אלו רק מילים חדשות שעושות באז ? או שזה משהו שבאמת עובד?..
ובכן, דמיינו לקוח פוטנציאלי הגולש בחנות המקוונת שלנו לרוע המזל רוב המבקרים הללו אינם הופכים ללקוחות, הם עוזבים את האתר מבלי לרכוש.
ישנן כמה סיבות אפשריות זהו ביקורם הראשון והם לא בטוחים לגבי אמינות החנות שלכם. הם מוסחים והם פשוט לא מסיימים את הרכישה, הם לא מוצאים את מה שהם מחפשים,
או אולי הם פשוט מחליטים לעשות את הקניות שלהם אחר כך ואז שוכחים את האתר שלכם לגמרי.

זה המקום שבו נכנס שיווק מחדש. בזכות cookies. בכל פעם שמבקר מגיע לאחד מדפי המוצרים שלכם, המידע הזה מאוחסן במכשיר שלהם, במחשב, בטאבלט, בטלפון.
לאחר מכן מערכות פרסום אוספות מידע זה ללא קשר לשאלה האם האדם כבר ביקר באתרים אחרים, גלש באינטרנט, קרא באתרים שונים, ביקר ברשתות החברתיות, צפה בסרטונים.
לא משנה מה הגולשים יעשו ביום למחרת כעת אתם יכולים להגיע אליהם באמצעות מודעות מאוד ממוקדות כמו: “היי אתה עדיין מחפש את הטלפון הזה?” או “היית מעוניין במטריה הכחולה הזו? מה דעתך על מטריה צהובה?”
המטרה היא להזכיר להם את החנות המקוונת שלך ולהחזיר אותם לסיום הרכישה שלהם.
מבינים את הפוטנציאל? הקמפיינים האלה מצליחים מאוד, מכיוון שאתם יודעים בדיוק מה המטרה שלכן אתם גם יכולים להציע מוצרים אלטרנטיביים וכך גם האמינות של האתר גדלה .
הבעיה היחידה היא שיצירת קמפיין לשיווק מחדש יכולה להיות מסובכת מאוד- השווקים והפלטפורמות השונות, הגדרת cookies, ותכנון תקציב.

אז מה דעתך להשאיר את הדברים הקשים לנו? אנו נטפל בשמחה בחלק הקשה וניצור קמפיין המותאם לחברה שלך! צור איתנו קשר עוד היום, הירגע, וצפה במכירותיך צומחות.