אולי אתה חושב להקים את הדף הראשון שלך או שאתה פשוט צריך דף חדש וטוב יותר.
בכל מקרה כדאי שתכירו כמה מן היסודות בנושא עיצוב אתרים ואל תדאג, זה שייקח שלוש דקות בלבד.

אם להיות כנים אתר האינטרנט הוא הליבה של פעילויות השיווק המקוונות שלך, מה שעושים ערוצי שיווק וטכניקות זה להביא מבקרים לאתר שלך,
ומטרת האתר היא להמיר את המבקרים שלך ללקוחות במונחים שיווק שנקרא המרה. אתר גרוע בעצם יגרום לך להפסיד כסף בשיטות שיווק אחרות.
אינך זקוק לעוד מבקרים אם אתה לא יכול להמיר אותם ללקוחות כך שככל שהאתר שלך טוב יותר כך המבקרים הופכים ללקוחות ולא באמת משנה אם אתה מוכר מוצרי צריכה באופן מקוון, מספק שירותים מקומיים או בונה בתים.
רבים בתעשייה קוראים לעצמם מעצבי דפי אינטרנט, אך במציאות יש להם רק ידע קידוד בסיסי. כמובן בלי לתכנן הרבה הם יוצרים עבורך אתר במהירות רבה עם הרבה מידע, תמונות, אנשי קשר.
אך השאלה היא האם הדרך להפוך את המבקרים ללקוחות זה מה שאתה צריך? והתשובה היא פשוט לא.
מה שעליך לעשות הוא למצוא מישהו רציני לעיצוב אתר האינטרנט שלך. ממש כמונו. כך אנו עושים זאת, עם שבעה שלבים:
השלב הראשון- הוא תמיד איסוף מידע המזהה דברים כמו מטרת יעדי האתר והקהל
שלב 2- תוכנית הכוללת תפקוד לקוי של מבנה מפת האתר והטכנולוגיות לשימוש.
שלב 3- עיצוב . אנו לא רק מתמקדים בסגנון החיצוני והוויזואלי בכיסוי זה, אלא גם בקלות ממשק המשתמש לחוויה טובה יותר.
שלב 4- תוכן. חלק חשוב מאוד הוא בחירת טקסטים, תמונות או סרטונים נכונים. כל אלה מותאמים \ לא רק למבקרים אלא גם למנועי חיפוש.
שלב 5- פיתוח. כאן אנו באמת יוצרים אתר המשתמש בשפות תכנות html וגליונות סגנון מדורגים של css בעזרת מסדי נתונים וטכנולוגיות אחרות במידת הצורך
ניתן יהיה לגשת לאתרי האינטרנט שלנו גם ממכשירים ניידים.
שלב 6 – בדיקה. אנו בודקים את כל התכונות הטכניות ותאימות הקוד והתסריטים לדפדפנים הראשיים ואנחנו גם תוהים אם האתר אכן ממלא את מטרתו.
שלב 7- השקת האתר. לאחר השקת האתר עבודתנו עדיין לא הסתיימה, אנו תמיד עוקבים אחר הצעד העיקרי הזה שמאפשר לנו לתקן את הליקויים הסבירים ואם תרצו נוכל גם
לנהל את התחזוקה והעדכון עבורכם, כפי שראיתם רק עכשיו שעיצוב אתר האינטרנט הוא תהליך מורכב מאוד. אך אנו מאמינים שכך צריך להיות ולקוחותינו מסכימים.

אם גם לכם יש התשוקה הזו לאתרים באיכות גבוהה- צרו קשר, נשמח לעזור לכם במה שאנחנו עושים הכי טוב!