האם חשבתם פעם כמה יכול היה להיות נהדר אם הייתה לכם חנות מקוונת משלכם?

למכור את המוצרים והשירותים שלכן לכל הארץ או אפילו לכל העולם? מסחר אלקטרוני אולי נדמה כמו שוק צפוף, אבל זה עדיין שוק צומח עם גידול במכירות הגלובליות מדי שנה, אז אל תדאגו, זה לעולם לא מאוחר מדי לקפוץ פנימה.

פתיחת עסק באופן מקוון וזה הרבה יותר קל מאשר למכור בדרך המסורתית. זכרו שלאינטרנט אין מגבלות בכל הקשור למיקום. לדוגמה, נניח שאתה גר באזור המייצר יין ורוצה למכור את היין הטעים שלך, מכירתו באופן מסורתי דרך חנות מקומית תהיה קשה מאוד בגלל התחרות המקומית. אולם אתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני תנה מיתרון המאפשר לך למכור בכל מקום שתרצה וזה הבדל עצום שפתאום לעסק שלך יתרונות רבים אחרים כמו כלים שיווקיים ברשת, רשתות חברתיות, מבצעים בהתאמה אישית, הנחות, שעות פתיחה רצופות ללא הגבלה, דיסקרטיות ופרטיות , בסיס לקוחות רחב יותר ועוד..

עם זאת, לא משנה מה תרצו למכור, דבר אחד קריטי כאן כאן וזה החנות המקוונת עצמה. אך אל תדאגו כי כאן אנו נכנסים לתמונה. חנות מקוונת מצליחה חייבת להיות טובה יותר מזו של המתחרים

 

אנחנו מאמינים שהחנויות שלנו הן הטובות ביותר וזאת מכיוון שאנחנו מכבדים את 7 העקרונות מפתח האלה:

מספר אחד: ניתוח מעמיק. כל פרויקט מצליח צריך להתחיל לענות על כמה שאלות: מהי קבוצת היעד, מאפיינים ספציפיים וכיצד להגיע אליו.
מספר 2: עיצוב טוב. מעצבים רבים מתמקדים רק בדף הבית. העמוד הראשון חשוב, אך מרבית הלקוחות יגיעו לדף דרך מנועי חיפוש ישירות למוצר כלשהו ולכן אנו מתמקדים מאוד בדפי התיאור של המוצרים, כפתורי פעולה וניווט קל באתר.
מספר 3- אופטימיזציה למנועי חיפוש. התוכן הוא המלך. ובעסקי המסחר האלקטרוני זה נכון במיוחד עם זאת, אתה יכול רק לנצל את מלוא הפוטנציאל של האתר שלך רק אם הוא מותאם נכון, אין בעיה השאירו לנו את הקסם של SEO.
שילוב מספר 4- רשתות חברתיות. רק דוגמה שתתן לך רעיון, תן ללקוחות שלך את האפשרות לשתף את החברים ברשתות החברתיות על הרכישות שלהם ותראה כיצד מספר המכירות והלקוחות החדשים גדל.
מספר 5-מנוע חיפוש אמין. הגרוע ביותר הוא כאשר לקוח מחפש משהו שאתה באמת מוכר אך לא מוצא אותו, אל תדאג, זה לעולם לא יקרה בחנויות שלנו וכאן אנו שמים לב לפונקציונליות של מנוע החיפוש.
מספר 6- גרסת הנייד. מספר המוצרים הנמכרים באמצעות מכשירים ניידים גדל במהירות בכל שנה ולכן החנויות שלנו תואמות לנייד
מספר 7- אבטחה. אחת העדיפויות הגבוהות ביותר שלנו הוא טיפול במידע אישי . אחסון מאובטח של מידע כזה חיוני לאמינות החנות שלך, זו הסיבה שכל אתרי המסחר האלקטרוני שלנו משתמשים בטכנולוגיות אבטחה עדכניות.

עסק מקוון לא חייב להיות מסובך אם אתם נותנים לידיים של מקצוענים לטפל בו. אני מתכוון לידיים שלנו, אז עשה הצעד הראשון ליצירת החנות המקוונת החדשה שלך וצור קשר איתנו היום.