חברתנו מציעה שירותי קידום אתרים שירימו את האתר שלכם גבוה בגוגל

קידום אתרים בגוגל (SEO) הוא תהליך הכרחי לשיפור מיקום האתר שלכם בגוגל. הצוות שלנו מציע לכם קידום אורגני המתבסס על מילות מפתח, שיפור מבנה קוד האתר, מאמרים לקידום, בניית פרופיל קישורים ואופטימיזציה.

ניהול PPC

פרסום PPC דורש תשומת לב מתמדת. מתכנון ובנייה של הקמפיינים שלך, דרך ניטור הביצועים, עדכון מילות המפתח ובדיקת העתקת המודעות. אנו מבטיחים שהקמפיינים שלך תמיד יניבו ביצועים טובים.

אופטימיזציה של מנוע חיפוש

כדי שהאתר שלכם ידורג במיקום גבוה בגוגל, מנוע החיפוש צריך לסרוק אותו בקלות. המטרה היא שכאשר גולש יקליד מילות חיפוש הקשורות לתחום העסק שלכם, גוגל יזהה את האתר שלכם כמתאים למילות החיפוש.

ייעוץ שיווק דיגיטלי

כבעלי אתר, אתם בוודאי מתמודדים עם תחרות מאתגרת ולא פשוטה מול אתרים מתחרים. כדי שתצליחו בתחרות ותבלטו מעל כולם, עליכם לשווק את העסק שלכם ברשת.

אופטימיזציה של מכירות

עלינו לחשוב על פסיכולוגיה דיגיטלית שתתאים ללקוחות ותגרום להם לפעול ובסופו של דבר לרכוש. ביצוע אופטימיזציה של מכירות היא עבודה קשה שלוקחת הרבה זמן. אנחנו ב Markety נבנה אתכם אסטרטגיה דיגיטלית מנצחת

שיפור יחסי המרה

גם אם יש לכם תנועה גדולה לאתרכם, אין זה אומר שכל הגולשים רוכשים באתר. ולכן כמנהלי עסק עליכם להגדיר מטרות אותן ניתן למדוד ולכמת. אנו ב-Markey נערוך עבורכם מחקר אודות האתר שלכם באמצעות גוגל אנליטיקס, על מנת להשיג כל מטרה ומטרה.

שיווק ברשתות חברתיות

מיליוני אנשים ברחבי העולם גולשים ברשתות החברתיות.  קידום העסק שלכם ברשתות החברתיות יגביר את הפניות אליכם, יחזק את הקשר עם לקוחות קיימים ויחשוף את האתר שלכם בפני לקוחות חדשים.

שיווק שותפים

שיווק שותפים היא צורה של שותפות עסקית בין עסקים וחברות שונות לבין העוסקים בקידום מכירות. תפקידם של השותפים הוא לפרסם את העסק שלכם בדרכים שונות.

שיווק באימייל

שיווק באימייל (Email Marketing) זוהי שיטת שיווק יעילה שמוכיחה את עצמה. במסגרת שיווק באימייל, אתם שולחים מיילים ללקוחות שנרשמו לניוזלטר שלכם או שהשאירו את הפרטים שלהם בדרכים אחרות.

שיווק באינטרנט

ישנם עסקים רבים שמחליטים לבנות אתר, אך לא מקדמים אותו ומשאירים אותו לגווע ברשת.כדי להגיע ללקוחות רבים ככל האפשר ולגרום לעסק שלכם לשגשג, אתם חייבים לשווק אותו בדיגיטל.

אסטרטגית שיווק באמצעות תוכן שיווקי

הדרך שלכם להצלחה תלויה בבניית אסטרטגייה שיווקית נכונה וכתיבה של תוכן שיווקי. תוכן מעניין ואיכותי העוסק בתחום העסק שלכם, ימשוך את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לאתר.

מגוון רחב של שירותי אבטחה לאתרך

 

הידעת כי תעודת SSL היא חובה כיום בכל האתרים?
גוגל לאחרונה החליטה כי אתרים ללא תעודת SSL ידורגו בתוצאות החיפוש מאחור וזו בוודאי סיבה מספיק טובה למה אתה חייב תעודת SSL לאתרך
ללא תעודת SSL אתרך יהיה מאחור, בנוסף אתר עם תעודה מקנה למשתמש ביטחון וכתוצאה מכך ירכוש הרבה יותר
רכוש באתר תעודה ותרוויח!